| MuCelMic a întrebat:

Cum scap de Vivaldi Browser?!?!? Nu pot scapa de el! Heeelp! Astept raspunsuri de la oameni inteligenti! competenti!

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

E simplu.
Intri in Control Panel selectezi Vivaldi browser, adica dai clik pe el, si alegi uninstall / dezinstalare apoi next si la urma finish.

| MuCelMic explică (pentru gabicoo):

Uite ca nu e chiar asa... am facut asta si nu s-a intamplat nimic, vivaldi inca functioneaza, iar in control panel nu mai este. am sters chiar si prin registrii ce am gasit pe acolo, nu s-a schimbat nimic...

| MuCelMic explică (pentru gabicoo):

Nevermind...
am reusit in final