| dumnezeucubota a întrebat:

Cum scapi pe telefon de virusul care cere 300 ron pentru vizionare de site-uri de adulti? happy

4 răspunsuri:
| a9lex88888 a răspuns:

Poti sa ii faci boot xD

| Ma3YaN1998 a răspuns:

Salutare!
Iti recomand sa-ti resetezi telefon-ul prin folosirea tastelor '[acasa]+[inchidere/pornire]' sau '[inchidere]+[volum ridicat]' sau '[inchidere/pornire]+[acasa]+[volum ridicat]' - [depinde de fiecare model de telefon in parte], (tinand apasat pe taste pana la oprirea telefonului si vibrarea scurta a acestuia) - pentru a naviga in meniul de recuperare folosesti tastele de volum (sus/jos) + tasta de inchidere/pornire (pentru a selecta optiunea dorita).
Selectezi 'wipe data/factory reset' > apoi 'yes -- delete all user data'.
Dupa finalizarea acestor pasi selectezi 'reboot system now'.

Iti recomand sa faci un backup la telefon, inaintea desfasurarii acestor pasi.

Mult succes!

| alexboss2020 a răspuns:

Ii dai cel mai bine un reset!

Răspuns utilizator avertizat