| alledawn a întrebat:

Cum schimb imaginea de fundal la Google Chrome? Am mai schimbat-o, dar acum numai gasesc.

Răspuns Câştigător
| CinevaUndeva a răspuns:

Https://chrome.google.com/webstore?category=theme&hl=ro te referi la teme? Asa cum sunt cele din link?

6 răspunsuri:
| ღClauuღ a răspuns:

Te referi la teme? Daca da, temele pentru google chrome le gasesti cand deschizi o fila noua,si sus apare aplicatii,si scrie ce ai accesat tu( de ex la mine scrie angry birds) si langa scrie web store, apesi acolo si in stanga la mijloc o sa scrie teme, apesi acolo si iti alegi o tema.Bafta:*

| Mariusfreek a răspuns:

Vezi in coltul din dreapta al paginii Google Chrome butonul Schimbati tema, click pe el si iti apare o lista cu teme, click pe una din ele, bafta.

| alexralu34 a răspuns:

Pai sa fii sigura ca ai contul tau valabil si sa incerci sa mai dai o data la teme.

| Albu_Doru_1959 a răspuns:

Google chrome fundal