| BBiiiaa a întrebat:

Cum schimb nr de telefon pentru conturile de yahoomail si gmail?

Răspuns Câştigător
| LenoreVoldaren a răspuns:

Pentru Yahoo: Intri pe profilul tău Yahoo ''Yahoo! România Profil'' -> când ai ajuns acolo, sus în dreapta sunt trei iconițe, alege-l pe ultimul ''Configurații' -> ''Informații cont'', dă-i click pe editare și va trebui să-ți bagi id-ul și parola pentru securitate, după care schimbi nr. de tel. și dai pe salvare.
Pentru Gmail: Intri în gmail -> Setări (în colțul dreapta-sus) ->alegi din listă ''Setări'' -> ''Conturi și importare'' -> ''Modificați setările contului'' -> ''Schimbați opțiunile de recuperare a parolei'' și prima variantă care îți apare este telefonul mobil -> îl editezi, dai pe salvare. GATA! Sper că te-am ajutat! happy

| Mihaela_Andrei_1986 a răspuns (pentru LenoreVoldaren):

Nu am parola si nr e un nr de Italia ce nu mai am acces

| Geo_George_1995_D1L0 a răspuns (pentru LenoreVoldaren):

Da dar eu înainte sa intru pe cont imi zice ca imi trimite un cod pe nr de tel si nu il mai am

| Pârlea_Adriana_Mirela_2000 a răspuns (pentru LenoreVoldaren):

Multumesc

| Capoo_Vyly_1985 a răspuns (pentru LenoreVoldaren):

Ma intereseaza sa le sterg pe cele vechi.ca am sters dar tot apar ca nr de recuperare

29 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Pentru yahoo informatii aici =>

https://help.yahoo.com/......n2717.html
iar pentru Gmail aici =>

https://productforums.google.com/forum/#! topic/gmail/f7DBHnPLZi8

Sper ca iti sunt de folos. Spor!

| Gugu_Costy_1977 a răspuns:

Gugucosti7@gmail.com

| Gugu_Costy_1977 a răspuns:

Slatina olt

| Fodor_Andrei_1996 a răspuns:

Salutare am o problema la yahoo cum imi pot dezactiva acount key daca nu mai stiu codul?

| Pârlea_Adriana_Mirela_2000 a răspuns:

Cum imi recuperez meilul prin schimbarea nr telefon

| Stefan_Adir_1985 a răspuns:

Ce fac

| Giovanni_Don_1987 a răspuns:

Vreau sa schimb nr de telefon de la yahoo si nu stiu

| Neagu_Catalin_1987 a răspuns:

Cum sa imi recuperez afresh de mail, nu mai am acelasi nu mar de tel

| Costisanu_Ionut_1979 a răspuns:

Cum schimb nr de telefon pentru yahoo mail

| Vasile_Syle_1980 a răspuns (pentru Costisanu_Ionut_1979):

Ma poți ajuta să-mi zici și mie cum schimb numărul de tel dacă nu mai am numărul

| Alexx_Alex_1995_8e2X a răspuns:

Cum mă pot autentifica pe yahoo daca nu mai am numărul de telefon pentru confidențialitate nu al mai am

| Şi_Atât_Marian_1994_zTq2 a răspuns:

Am aceiasi problema cu un cont de yahoo mail, nu ma lasa sa bag parola, nu am adresa alternativa de email activata pe el iar numarul de telefon l-am gresit... am bagat 3 in loc de 2 la sfarsit... Cum il pot recupera?

| Silvesteatalone1981 a răspuns:

Cum schimb nr de telefon la maill

| Iordan_Vasile_1985 a răspuns:

Nu mai am nr de telefon pe care îl aveam la yahoo mail și nu mă pot conecta

| Dulgheriu_Ionutz_1990 a răspuns:

Nu pot să acceseze contul de email si am un număr de românia care e expirat

| Tudor_Achim_1990 a răspuns:

Hordau

| Gabriela_Corduneanu_1988 a răspuns:

Cum sa îmi schimb numărul de telefon de la email

| Voica_Titișor_1970 a răspuns:

Nu pot intra pe emailul meu pentru ca imi cere nr de telefon, dar eu m-am schimbat nr de telefon. Vreau sa știu cum imi redeschid acel cont de email

| mihaelamili a răspuns:

Cum pot schimba nr de telefon la yahoo

| Anddys_Andreyu_1993 a răspuns:

Nu ma pot connecta la adresa mea de yahoo.mail si nu stiu cum sa schimb numarul de tel

| Carlig_Anghel_ a răspuns:

Cum schimb numărul de telefon de recuperare yahoo