| miriammiki a întrebat:

Cum schimb parola de facebook? Urgent!

Răspuns Câştigător
| kitten95 a răspuns:

Coltul dreapta-sus langa Home este o sageata in jos. selectezi de acolo a 2a chestie(account settings/setarile contului sau cv de genu`). dai click si selectezi a 4a kestie(password/parola) si urmezi instructiunile. Funda?big grin

7 răspunsuri:
| DanyBv a răspuns:

Dai sus in dreapta pe sageata apoi dai pe setarile contului si unde vezi Parola si dai editeaza.

| Mademoiselle18 a răspuns:

Dai pe sageata aia mica din dreapta[sus], dupa click pe setarile contului, parola si urmezi instructiunile.

| miriammiki explică:

Multumesc mult!

| Buburuza2222 a răspuns:

Intri la ''setarile contului'' si la a patra casuta este parola...iar in dreapta ei dai editeaza! Daca nu gasesti imi zici!

| AndreMik a răspuns:

Dai la sagetica aia mica de sus dreapta, dupa la "Setarile contului." Dupa dai la "Parola", iti scrii parola curenta si dupa parola noua! Fundita?

| elydya a răspuns:

Hey buna! intrii la tine pe profil si sus pe banda albasta iti scrie numele tau de pe fb si langa: "Acasa". Apesi pe "Acasa" si o sa-ti apara "Setarile contului", apesi acolo si o sa-ti apara scris "Parola". Apesi pe "Parola" apoi iti scrii parola unde scrie "parola curenta" si dupa acolo unde scrie "noua" ti-o pui pe asa noua!happy

| asdfghjklloveyou a răspuns:

Te duci la Setările contului --> Parolă --> (în dreapta) Editează happy. Sper că te-am ajutat!