| Bianca2131 a întrebat:

Cum schimb parola de facebook? Urgent!

Răspuns Câştigător
| BlackManJe a răspuns:

Te loghezi pe facebook, apoi langa home vezi ca ai un surub, dai click pe el si apoi dai pe "setarile contului" apoi pe noua fereastra deschisa iti v-a scrie undeva "parola" si in dreapta lui ai "editeaza". La curenta pui parola ta actuala, la noua pui parola cea noua si la repeta parola noua pui aceeasi parola. Funda te rog.

6 răspunsuri:
| Bianca2131 explică:

Fundita,garantat!

| Epigonul a răspuns:

Langa locul unde scrie numele tau(cronologie)si langa home/acasa pe aceeasi banda, in dreapta ai o rotita pe care daca o accesezi ai mai multe optiuni printre care "setarile contului" unde daca faci click, iti va aparea printre altele si "parola" dai editare si de acolo te descurci.

| lpavel a răspuns:

Faci asa : clic pe steluta din dreapta sus langa :Acasa, clic pe setarile contului, clic pe :General (daca nu intra direct acolo) apoi clic pe :Editeaza -ce vrei... succes!

| Bianca2131 explică:

Imi pare rau, am ales pe cineva la intamplare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te loghezi pe facebook, acolo la home ai un surub, dai click pe el dai la setarile contului, iar acolo undeva este parola dai editare si te descurci

| Eudocxia_Militaru_1981 a răspuns:

Nu stiu unde sa intru?