| ioanadragalasa a întrebat:

Cum schimb parola de la un cont de pe metin 2 ro? DAu funda la primul raspuns corect!

Răspuns Câştigător
| facpipi a răspuns:

Intri pe sait, te loghezi, dai la datele utilizatorului si dai shimba parola. FUNDA?

5 răspunsuri:
| ChidoriKing a răspuns:

Cu grija

| andreiandronic a răspuns:

Intri pe site : te loghezi, si dai la datele contului pe undeva scrie schimba parola dai la schimba parola si vei primi un mail pe adresa de mes o confirmi si scrii parola cea noua si gata

| xtream102 a răspuns:

Dai la setari la cont si vezi acolo...sau incearca cu "Ai uitat parola?".happy

| ioanadragalasa explică (pentru xtream102):

Unde sunt setarile contului?

| Th3on4 a răspuns (pentru ioanadragalasa):

Uite aici:
1.scri pe google metin2ro
2.intri in metin
3.bagi datele contului sus in dreapta
4.dai la datele caracterului
5.si vezi ca mai jos scrie schimbare parola si ai 3 casute prima casuta parola veche dupa scrii de 2 ori parola noua careti vine in mine
OK