| iulian26 a întrebat:

Cum schimb parola la facebook?

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Parolă de pe facebook o schimbi astfel:
1) Intri pe cont.
2) În colțul din dreaptă sus, unde scrie "Acasă" și numele tău, ai o săgetuță. Apeși pe acea săgetuță și alegi "Setările Contului" (sau în engleză Account Options/Settings).
3) Dai la parolă (password), introduci parola veche iar apoi parola noua.
4) Parola îți este schimbată.

Numai bine!

18 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

>Click "setarile contului"> Schimbare parola...scrii parola...>Salvare. Funda?

| gosh0108 a răspuns:

Langa butonul "acasa" din coltul din dreapta, sus este o sageata in jos. Apesi pe acea sageata si dai la setarile contului. acolo vei gasi un camp special pentru parola. Funda?

| LoveYou4Everrr a răspuns:

Pai sus de tot scrie : numele tau, gaseste prieteni(OPTIONAL!) si acasa. Langa "ACASA" e o sageata. Apesi pe ea si dai la setarile contului.Acolo o sa vezi ca scrie : nume, email paroa etc. Tu dai la parola, la editeazawinking. Scrii parola curenta apoi cea pe care vrei,(apoi o confirmi) si apesi pe salvare.
Sper ca te-am ajutat. Funda puppy dog eyes? happy

| xXxTedyGirlsxXx a răspuns:

Pai intra pe pagina ta de facebook, apoi dai clik pe sageata aia mica de langa acasa si apesi pe setarile contului apoi apesi pe parola editare scrii parola care o ai si apoi scrii parola pe care o vrei apoi mai scrii o data parola si dai salvare... sper ca ti-am fost de ajutor

| 0hippy0 a răspuns:

Foarte simpluwinking dai sus in dreapta la setarile contului si este a 4 optiune parola, apoi dai p editeaza o scrii p cea veche apoi pe cea noua, apoi o repeti p cea noua:*:* succes:*

| Tanase_Elena_1992 a răspuns:

In dreapta sus este o sageata dai click pe ea si scr acolo "setarile contului"dai click si iti apare parola si o bagi pe cea care o ai acum si de 2 ori pe cea noua! sper ca ti-am fost de ajutor

Alte răspunsuri