| anonim_4396 a întrebat:

Cum schimb parola unui ID de Messenger?

Răspuns Câştigător
| Corinutsaa a răspuns:

Dai sus la messenger
apoi "my account info"
scrii acolo parola
apoi dai la " Change your password"
si scrii parola care o ai actuala...si apoi noua parola :X
Bafta!
:*

6 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Foarte simplu! Intri pe mail, acolo unde primesti mesaje, apoi selectezi "account info" si apoi in tab-ul "Sign-In and Security" selectezi "Change your password". Acolo iti va cere sa introduci parola veche ia apoi de 2 ori parola noua.Bafta! funda? plz!

| Ciprian16 a răspuns:

Uite exact pasi care trebuie sai parcurgi iti dau Video pentru ca este mult mai usor!>>>> http://www.youtube.com/watch?v=kvlceitKr0E

| Anaeli a răspuns:

Dai click pe poza de la avatar, apoi pe "Account info". Te loghezi, Click pe "Sign - In an Security", apoi pe "Change your password", in prima rubrica scrii parola actuala, in urmatoarele doua scrii noua parola, apoi salvezi.

| Corinutsaa a răspuns:

Multumesc de fundita
love struck

| dedekool a răspuns:

Intri pe mess.
messenger/my acount info/completezi cu parola actuala.change my password si de acolo te descurci tu.

| Kitty2095 a răspuns:

Pai...intri pe messenger apoi dai unde scrie messenger si cauti unde scrie my account info si dupa aia dai la reset my password scrii noua parola si dupa aia dai sa ti-l salveze... FUNDA?