| JustFeelings a întrebat:

Cum schimb un fisier Camrec? l-am filmat cu camtasia si cand sa-l incarc pe youtube nu merge... siiii fisierul are 800mb cum il fac mai mic?straight face

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Camtasia are incorporat un editor de filmulete. Le converteste si le compreseaza. happy

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Folosesti Vdub sau Sony Vegas. happy

| JustFeelings explică (pentru DirectDinBerceni92):

Vdub ii schimba formatul?

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru JustFeelings):

Il face avi dar ii schimba claritatea si compresia....Sony Vegas-ul schimba tot...cel mai bine e sa-l salvezi in format.wmv ca iese mica compresia si claritatea buna happy

| timilian90 a răspuns:

Pai inceraca sa ii schimb formatul cu any video comvertor!