| PuFiLiCi98 a întrebat:

Cum scot bulele de pe ecranul telefonului? Tocmai am pus o folie si nu prea m-am priceput, a intrat putin praf, dar sunt cateva bule, vreo 5. Cum le scot? Trebuie sa astept sau cum? FUNDA!

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nu stii sa pui folia.
Invata de aici:
https://www.youtube.com/watch?v=BAMk-4eGS3U

| dragosh57 a răspuns:

Incearca cu o guma de sters, sau cu un prosop incalzit la un colt, forteazale si o sa dispara

| FitMonkey a răspuns:

Degeaba astepti, nu dispar tongue incearca cu 50bani sa ii impingi la marginea ecranului si acolo iese aerul. mie mi-a mers baftahappy

| PuFiLiCi98 explică:

Nu a functionat niciuna, decat cu moneda dar putin.

| ashtray a răspuns:

Foloseste un card bancar...este foarte drept. impingi cu el bulele de aer catre exterior