| Anonima635426892 a întrebat:

Cum scot o tasta de pe tastatura unui laptop de gaming? Stiu ca suna ciudat, dar o unghie taiata a ajuns acolo, sub tasta shift

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca sa inclini laptopul, cu grija, in partea unde-i tasta Shift si scutura-l usor. Astfel bucata de unghie se va deplasa de sub tasta spre exterior.
Daca nu da rezultat, va trebui sa-l duci la un service.

| InVisible99 a răspuns:

Incearca sa o tragi cu aspiratorul sau foloseste ceva ascutit gen un cutit, dar cu laptopul inchis

| gelu1970 a răspuns:

Nu e indicat. rupi tasta

| 94Lucifer94 a răspuns:

Nu scoate tasta, știu pe cineva care a făcut asta și nu a mai intrat la loc fiindcă a rupt-o când a ieșit. Încearcă să întorci laptopul cu susul în jos și îl scuturi până cade.