| anuska a întrebat:

cum se baga internetul pe telefonul vodafone 547?
raspuns urgent!

4 răspunsuri:
| Phineas a răspuns:

Am si eu unul si mi-am bagat.Eu am sunat la ei si s-a rezolvat.

| CARMENCITA a răspuns:

Dai telefon la Relatii cu clientii si le spui sa-ti trimita setarile pentru internet.Vei primi un sms pe care-l salvezi. Daca tot suni afla si ce oferte au pentru internet pe mobil.La Vodafone alegi ce oferta vrei la *147#. Eu mi-am descarcat Opera Mini de pe Vodafone Live.Depinde de mobil.Succes si navigare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa suni la relatii cu clienti si ei iti trimit setarile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs