| Amelya02 a întrebat:

Cum se dau check-urile pe facebook?happy

Răspuns Câştigător
| FMSAlin a răspuns:

Intri pe profilul tau si dai click pe caseta de status. Sub caseta de dialog sunt mai multe butoane, printre care si Add a location to your post, butonul seamana cu o picatura. Dai click pe ea, scrii numele locului dorit si gata!

3 răspunsuri:
| FMSAlin a răspuns:

Daca esti dupa telefon undeva sus in dreapta cum in tri in aplicatie(android) scrie sus "Verificare" daca e in romana si Check-in(engleza) prima data scrii numele locului unde te afli apoi scrii cu cine esti si la final poti scrie ce faci acolo. Daca esti pe tip Nokia/alte telefoane fara android/mac cel mai bun browser de cautare este "Opera" si undeva jos scrie "Verificare" si dupa urmezi pasii care ti i-am explicat si mai sus.E foarte simplu. FUNDA?

| Amelya02 explică (pentru FMSAlin):

Si pe calculator?

| FMSAlin a răspuns (pentru Amelya02):

Intri pe profilul tau si dai click pe caseta de status. Sub caseta de dialog sunt mai multe butoane, printre care si Add a location to your post, butonul seamana cu o picatura. Dai click pe ea, scrii numele locului dorit si gata!

| Vlasceanu_Ana_1968 a răspuns:

Vreau sa dau cekin din locurile in care suntcum pot?