| xXDiDiNaXx a întrebat:

Cum se fac bani cu conturile pe imvu, ca nu inteleg?

6 răspunsuri:
| Cuuukii a răspuns:

Iti trebuiesc 2 pc-uri a unor 2 persoane(astea ajuta ca sa nu fi depistat, pentru ca trebuie id diferit). Persoanele alea isi fac cont cu email-uri false, dar parolele trebuie sa le memoreze.Cand primesti email dai de doua ori click pe yes. dupa aia schimbati conturile intre voi... vorbiti putin pe imvu(cam 1, 2 min)si ai 1000 sau 1500 parca. Dar risti daca faci asta... poti fi prins cu prea multe conturi si sa iti blocheze pagina de imvu.pentru scurt timp.gen advertisment.

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Cum deschizi imvu pe prima pagina iti apar mai multe chestii.my room my profile dressup etc. apasa pe o sageata dintre cele doua si vei avea movies, pets, setings etc. si da la free credits care este ultima si ai mai multe posibilitati pentru a face bani ti le scrie acolo... sper ca ai inteles ceva din ce am zislaughing

| andrea29 a răspuns:

Uita-te pe tutoriarurile de pe youtube

| anycutza [:X] a răspuns:

Trebuie sa dai la FREE CREDITS apoi la INVITE AND REFER PEOPLE->INVITE BY E-MAIL la prima scrii e-mailul cuiva [poate sa fie tot al tau] un nume [poate sa fie si la intamplare] de ex.dkljd apoi dai continue.Iti vor trimite un e-mail la adresa p care ai scris-o acolo si u va trebui sa dai YES p invitatie apoi faci un cont si rogi un prieten sa iti intre p contul p care l'ai facut anterior...astepti sa iti dea primii 500 apoi t invita de 5 ori astepti sa se faca suma de 1. 500 si gata trebuie de fiecare data sa refaci schema pentru alti 1. 500winking inca ceva [daca imediat dupa ce ai facut contul nu o sa o ai la friend atunci nu va merge e cam greu dar t obisnuiesti tu

| ILel_Flaviutzu_1975 a răspuns:

Nu poti face bani trebuie sa-ti iei pachetul special in fiecare zi mai poti face rost daca iti instalezi hack (e cu bani) sau donezi

| imvuxd a răspuns:

Deci : 1. Dai la free credits [iti va aparea o pag de net]
2.Dai in jos si da click la 1.500 cr invite and refer people
3. Acum dai la invite by email
4.Itzi apar 4 casutze in ultimele 2 e scris lasi asa si in primele 2 scrii uh emailu tau
5. Dai continue si ai trm cv pe email
6.Intri pe email si vezi daca tzia trm cv la spam sau imbox
7. Dai click pe aia si dai yes odata si dupa aia ieshi din cetzi va aparea mai dai si a 2-a oara yes si iar ieshi si a 3-a oara la fel a 4-a oara cand dai nu mai ieshi si iti faci un cont
8. Dupa ce contul e fac rogi pe knv sa-ti intre pe el si acea pers te va inv de 5 ori uh sa nu ieshi din nici o invitatzie pana nu.ti sa banii
SUCCES!
PS:nu merg mai mult de 25-30 de konturi:X:X