| RossSaid a întrebat:

Cum se fac setarile la internet pentru telefonul Lg Ks360?
Am deja activata pe cartela (vodafone) o optiune cu net!
Funda

Răspuns Câştigător
| bboy a răspuns:

Inceaarca sa apelezi la 444 (apel gratuit) si asculti ce spune robotul si la un moment dat spune ''pentru internet pe mobil apasa...'' si apesi cat iti spune apoi o sa zica ''pentru retransmiterea setarilor apasa...''apesi si in cateva momente vei primi sms de la Vodafone, la al 2 lea sms dai salvare si repornesti telefonul, daca nu vrei asa suna la *222 si intri in direct cu un consultant Vodafone si spui ca vrei sa iti trimita setarile pentru internet. Multa bafta!

4 răspunsuri:
| bboy a răspuns:

Ai incercat sa explici problema ta cu internetul unui reprezentant Vodafone?

| RossSaid explică:

Chestia asta am facut-o... dar tot nu merge sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum salvez satarile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uefa