| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face ca mai inainte am sters cronologia si acum iar imi apar toate site-urile pe care am intrat?

Răspuns Câştigător
| mariusmac85 a răspuns:

Mai tu te referi la history,nu? La browser? ce broeser folosesti? Intra la setari daca ai google chrome dai la setari avansate si dai la confidentialitate la setari privind continutul si dai sterge datele de navigare si bifezi tot,daca vrei sa ramana parolele,nu bifa sau ce mai vrei sa ramana, daca ai mozilla firefox dai la options/privacy si dupa alegi ori doar history, ori tot ce tine de cookies, daca folosesti opera dai la setari/confidentialitate si securitate si dai la stergere date de navigare, la Internet explorer dai la Internet options si la istoric navigare si dai la stergere si bifezi ce crezi ca vrei sa stergi si ce nu
Sper ca am putut sa te ajut
Sa ai o saptamana binecuvantata
Marius

3 răspunsuri:
| mariusmac85 a răspuns:

Buna seara Afrodita fi mai explicita, Cronologia de la ce anume?

| AtomiX a răspuns:

Intra la setari si cauta la "Privacy" sau "security (depinde ce browser ai) acolo trebuie sa fie ceva gen "Clear browsing data" dai click pe ala si daca iti mai apare vre'o ferestra selectezi tot, adica sa iti stearga tot. dupa aceea nu ar mai trebui sa iti mai arate nimic pe care ai intrat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cronologia site-urilor unde am intrat...