| PieceSign94 a întrebat:

Cum se face configurarea la internet pentru telefonul samsung gt c-3035 si unde trebuie sa intru (pasii) sa fac configurarea.Am intrat si la setarile internetului nu am gasit nimic la cea ce imi cere, am incercat si la setarile telefonului, n-am gasit setarile internetului.Chiar nu mai stiu, funda cine imi zice straight face

Răspuns Câştigător
| serbaan a răspuns:

Pentru Orange
nume profil Orange wap, pagina initiala wap.orange.ro,autentificare normala,parola nu,nume utilizator nu,nume punct de acces wap, date ca pachet, adresa server proxy 62.217.247.252,port proxy 8799 cam astea ar fi vezi sa le pui in functie de cum iti apar tie
astea sunt setarile generale de la Orange

2 răspunsuri:
| PieceSign94 explică:

Am sunat,am facut toate cele necesare, insa nu stiu unde sa le introduc toate porcariile astea, nu gasesc.

| YannyAlmounte96 a răspuns:

Bossule suni la relatii cu clineti si le spui nr dupa care vrei sa pui net si modelul telefonului tau adica Samsung gt c-3035 apoi astepti sms apoi instalezi setarile si gata, Mult Noroc