| DoRu a întrebat:

Cum se face o conexiune pentru Local Area Connection? Nu-l mai are un vecin in My Network Places. Mentionez ca driverul lui pentru placa de retea este: Realtek RTL8169/8110 FAMILY GIGABIT ETHERNET NIC

URGENT VA ROG FRUMOS! FUNDA! VA MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| alexmircescu13 a răspuns:

Probabil ca nu mai este instalat driverul. Reinstalarea acestuia duce la aparitia conexiunii in My Network Places. Daca nu ai cd-ul, descarci de pe net, e un driver destul de des intalnit, il gasesti fara probleme. Succes!