| BostanDaniel1974 a întrebat:

Cum se face reset la windows media player in windows 8.1

Răspuns Câştigător
| BostanDaniel1974 explică:

Esti simpatic, mp3 este format doar audio, nu o sa ai imagine de la un fisier mp3 niciodata.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cred ca vorbesti de stergerea playlist-ului.
Stergerea playlist-ului se poate face din meniu sau dand click-dreapta pe lista si alegand golirea listei (clear, delete all).

| Ironwin a răspuns:

Nu exista asa ceva, ce te doare mai exact? Poti doar sa inchizi si sa repornesti programul, mai poti sa il aduci la zi si cam atat, de fapt cea mai buna varianta este uninstall.

| BostanDaniel1974 explică (pentru Ironwin):

Audio merge perfect adica mp3 pe video nu se vede doar se aude

| BostanDaniel1974 explică (pentru BostanDaniel1974):

Scuza-ma poate nu m-am exprimat bine cand deschid un videoclip cu windmediaplayer se aude dar nu se vede

| Ironwin a răspuns (pentru BostanDaniel1974):

Atunci instaleaza asta in varianta gratuita : http://bsplayer.com/
aproape sigur iti lipsesc ceva codecuri, Bsplayer la instalare o sa te intrebe daca vrei sa instaleze codecurile lipsa, tu alegi sa faca acest lucru si o sa iti mearga.

| BostanDaniel1974 explică (pentru BostanDaniel1974):

Esti simpatic, mp3 este format doar audio, nu o sa ai imagine de la un fisier mp3 niciodata.