| HarleyQuinn a întrebat:

Cum se face screenshot la ecranul de blocare pe Samsung galaxy s3?

Răspuns Câştigător
| Tyberyu_Toma_1998 a răspuns:

Ti apasat butonul putere si cel acasa in acelasi timp si asa faci screenshot

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Butonul Home + Power apasate simultan.

| hp8510p a răspuns:

Tii apasat butoanele "power" si "home" pentru 2 secunde sau activezi chestia aia de faci screenshot glisand palma peste ecran

| Catalinhhh a răspuns:

1. Intri pe magazin play
2. Descarci un screenshot htytps://play.google.com/store/apps/details?id=com.icecoldapps.screenshoteasy
3. Dai start
4. Tii apasat butonu de pornire din lateral + ala din mijloc mare. Deodata!