| moniqe a întrebat:

Cum se face un site? va rog sa imi ziceti. plsss:*:*

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

In principiu un site se face in html. Dupa ce ai facut site-ul in cod html, poti plati un host. Sau daca vrei mai simplu, sunt blogurile spre exemplu sau alte site-uri care te ajuta sa le faci fara pra multe cunostinte

| Leandro a răspuns:

Website ori Blog poti sa faci gratuit si usor pe www.ucoz.ro! E fain ca e in limba romana, ai hosting, spatiu nelimitat si adresa de tip nume.ucoz.ro/com - in plus iti poti atasa domeniul propriu!
Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial care iti explica cum: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Multa bafta!

| PanaceuUniversal a răspuns:

Cu Google Sites... cauta pe google si o sa gasesti exact link-ul

| KatalinaT a răspuns:

Daca doresti sa-ti face propriul site trebuie sa platesti mai bine iti faci blagul tau gratis si mai comod.