| Ciprian1994 a întrebat:

Cum se foloseste BackTrack (e un program de spart parola la wifi )? Eu am windows 8 si trebuie cumva sa am Linux? ..Trebuie sa fac o imagine pe stick/cd si apoi sa bootez ca si cum as vrea sa instalez windowsul?

1 răspuns:
| Cossta a răspuns:

Ca sa folosesti asemenea materiale de "spart" parole si calculatoarele cuiva ai nevoie de cunostinte si inteligenta in programare. Da, trebuie sa faci un stick butabil cu backtrack...asta ar fi cea mai infima procedura din ce iti doresti. Iti pierzi timpul aiurea, garantez.