| anonim_4396 a întrebat:

Cum se foloseste Malwarebytes Anti-Malware dupa ce mi-a detectat virusi nu mai stiu ce sa fac, fundoi si voturi este in limba romana.

Răspuns Câştigător
| JaneEyer a răspuns:

Din cate imi aduc aminte dupa ce scanezi dai terminare si apoi vizualizare elemenete sau ceva de genul. Apoi o sa vezi tot ce este infectat si jos in stanga o sa scrie carantinahappySper ca te.am ajutat:*

2 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Dai click pe scanare si dupa ce se termina scanarea, iti arata ce a gasit si jos este un butonas pentru stergere. Este posibil sa-ti ceara un restart ca sa stearga tot.

| Skiper a răspuns:

Malwarebytes!
Este un program pentru inlaturarea trojenilor si erorilor din Windows
Se foloseste foarte simplu happy