| LoveeMakeup9 a întrebat:

Cum se instaleaza un Antivirus (pentru. Windows 7) gratuit? Desigur si

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

La fel ca pe windows xp.
iei antivirusul de exemplu de aici : http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus
il instalezi si gata.

3 răspunsuri:
| MaStErShOt a răspuns:

Ca si alte programe, next- next -install -finish si restart la pc. si antivirus gratuit : Avira, Avast (recomand), AVG (e slabut), BitDefender

| MunteanDiana26 a răspuns:

Pai poti sa il iei de pe net sau poti sa ti-l cumperi de la magazine performante pentru laptopuri si calculatoare si il iei numai cu 15 lei gata instalatwinking fundita?batting eyelashes

| LoveeMakeup9 explică:

Multumesc Zangetsu! Meriti fundita!