| radcasian a întrebat:

Cum se muta melodii din memoria telefonului pe Cardul de memorie? dau funditzzzzaa

5 răspunsuri:
| florinell a răspuns:

Salutare, intri la melodia pe care vrei sa o muti, nu o deschizi, ci din lista melodiilor dai ok, apoi mutare sau copiere in, iti va aparea asa ceva:''Selectati dosarul tinta''si apoi dai pe cardul de memorie! Numai bine.

| nikbad4u a răspuns:

Iti trebuie cablu de date de la tel si apoi intri in soung si o copi si dupa aia poti s-o pui pe ori ce card sau pe pc

| Anddrea a răspuns:

Dai la melodia respectiva la optiuni - mutare - mutare in cardul de memorie si gata.

| ellyshor94 a răspuns:

Dai la meniu
muzica
si apoi optiuni
iar una dintre optiuni este " mutare in cartela de memorie "
asa e la tel meu big grin
sper ca te-am putut ajuta

| crina_3183 a răspuns:

Pai... dai la optiuni iar apoi dai la mutat in.si scrie card memorie dai acolo iti apar fisierele din card si dai acolo unde scrie imagini si scrie mutare si gata:*