| lor3nutza a întrebat:

Cum se numeste oferta la cosmote cu 5 euro la care primesti 3000 de minute in romtelecon 3000 de minute in retea 70 nationale... FUNDA

Răspuns Câştigător
| redlynx90 a răspuns:

Cosmote Webcare Denumirea optiunii Xplore
Descrierea optiunii 4000 de min/SMS-uri in Cosmote+ 4000 de min in Romtelecom fix+ 50 MB +100 de min/SMS-uri nationale, la 5 euro credit pe luna. Xplore se reinnoieste lunar in mod automat, cu conditia existentei in contul tau a unui credit de min 5 euro in momentul reactivarii. Promotional, pana la 28.02. 2013, activand Bonusul Xplore, primesti fara taxa 50 min/SMS nationale+50MB trafic de date.Un min in Cosmote consuma o unitate din cele 4000 de min/SMS-uri in Cosmote iar un SMS in Cosmote consuma o unitate din cele 4000 de min/SMS-uri in Cosmote. Un min national consuma o unitate din cele 100 min/SMS-uri nationale iar un SMS national consuma o unitate din cele 100 de min/SMS-uri nationale.

1 răspuns:
| BlackRose95 a răspuns:

3075 Vibe