| theROOcKsTArr a întrebat:

Cum se numeste programul ala aflat in dreapta jos la ecran care scrie EN pe dansul?

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Se numeste Regional Language Setting si il gasesti in Control Panel.
Cauta pe acolo prin regional... si ai sa gasesti limba engleza pe undeva pe acolo si ai si un buton "Add" de unde mai poti adauga si alte limbi precum Romana.
Pentru alte informatii si tutoriale despre pc-uri poti sa tragi un ochi si pe aici: http://www.tutoarialepc.ro

2 răspunsuri:
| alex1991 a răspuns:

Language bar!

| rey a răspuns:

Daca folosesti sistemul de Operare windows e foarte posibil să fie tastatura, dacă vrei să ai diacritice ca și mine schimbă pe română, dacă nu ai downloadează pachetul cu limbi.