| Schmuky a întrebat:

Cum se numeste programul de sunet de pe windows, care atunci cand este activ, apare un difuzor in dreapta jos la ecran, pe bara? Ca cred ca Kaspersky a sters probramul, si eu nu mai am sonur...

6 răspunsuri:
| sudsuinededouaori a răspuns:

Ala nu e un program e doar o aplicatie prin care controlezi volumu, cred ca s-a sters sau ai sters driverul de placa video.

| Șosețică a răspuns:

Daca nu ma insel cred ca se numeste:
Speakers
Conexant High Definition SmartAudio 221

Sper ca te'am ajutat happy

| octaviusz a răspuns:

Ba ai sonor. dar daca ai umblat prin setari nu mai apare... daca vrei sa vezi controlu de sunet urmareste schema : Start->Control panel->sound, speech, and audio device->sound and audio divice (e insigna cu un difuzor )->apoi iti apare o fereastra noua si dai pe advanced e pe la mijloc.

| Wrecked a răspuns:

Ia de pe net realteck si instaleazal si o sa iti mearga sonoru

| fanne a răspuns:

Ba Daca Ai Trojeni Sau Alti Virusi se poate.
Dar nu am de unde sa stiu cum se nuteste programul deoarece difera de la o unitate centrala la alta.

| Anemone a răspuns:

Realtek HD Audio Manager.