| Paraschivstefan10 a întrebat:

Cum se numeste programul din spate si hainele de pe ei? Va rog dau funda.
https://imgur.com/a/qY65Hoo

Răspuns Câştigător
| AlexCristi97 a răspuns:

Motion tracking suit se numeste costumul acela, programul posibil sa fie after effects, in el poti face multe lucruri dar din cate stiu unele studiouri de productii de genul folosesc si alte soft-uri dedicate pentru ce vor ei.
Ecranul verde se numeste chroma key

| Paraschivstefan10 explică (pentru AlexCristi97):

Vai... Mersi mult, mersi din suflet

3 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Programul nu e nici pe departe After Effects, ci ceva pentru animatie si modelare-randare.

Fiind o versiune mai veche, nu sunt chiar sigur daca e Maya sau 3DS Max,
insa Cinema4D clar nu e, interfata seamana izbitor cu cea a programelor Autodesk.