| anonim_4396 a întrebat:

Cum se poate activa gratuit internetul pe mobil in reteaua vodafone?

2 răspunsuri:
| bboy a răspuns:

Fi atent frate aici:apelezi *147# intri la ''vodafone pentru tineri'' iti bagi un nr favorit si apelezi iar si dai tot vodafone pentru tineri ,dai email pe mobil si zice ca iti ofera 100 mb trafic pe internet cu doar 1,99 euro pe luna prima luna gratuit.O activezi si cu o zi pana sa iti expire optiunea aceasta apelezi *147# contul meu ,optiuni active si zice optiunile active dai pe email pe mobile si o dezactivezi si dupa o activezi iar cum faci la inceput si iti activeaza iar netul gratis.Si asa faci de fiecare data.Este simplu!

| rey a răspuns:

Dacă ai wireless pe telefon poti poti intra gratis pe net în zonele cu semnalhappy.