| Rexozaur a întrebat:

Cum se poate da volumul mai tare la un sistem 5.1 fara butoane sau rotite, aveam doar telecomanda care nu mai functioneaza ...sistemul merge dar se aude groaznic de incet, se poate pune pe direct sau exista ceva metode in afara de telecomanda noua...caci nu prea mai gasesc

1 răspuns:
| DaniTDCI a răspuns:

Start-control panek-hardware and sound si selectezi sound, dupa aceea iti va scrie ceva legat de level, level-ul este volumul muzicii, il dai la maxim, funda?