| AylinS a întrebat:

Cum se poate dezactiva sunet pe care il scoate camera la un Nokia E71?
Nu merge decat sa aleg decat din 4 tonuri, nu merge sa scot sunetul, dar am inteles ca se poate totusi, dar nu stiu cum. Mersi

4 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Am un Nokia, dar nu E71, așa că nu pot să îți zic EXACT, unde să intri.
Intri la cameră, dai optiuni(options), setări(settings), sunetele camerei(camera sounds) și aici alegi Off.

| addme a răspuns:

Cand vrei sa faci poze. da-l si tu pe Silent.

| davidstefan a răspuns:

Ai incercat sa dai pe silentzios?

| AylinS explică:

L-am dat pe Silent si nu merge, tot se aude.@Dannyjj, nu am cuuum! Nu am decat posibilitatea alegerii melodiei, nu am varianta on/off...