| InTheAir a întrebat:

CUM se poate inregistra o convorbire cu un Samsung Corby? Spun din start ca nu exista Optiuni >- Inregistreaza. Ar mai fi o varianta, in timpul convorbirii, sa intru in Meniu >- Inregistrare voce, dar pentru asta ar trebui sa tin o gramada omu` la telefon. Alte variante stie cineva?

2 răspunsuri:
| Fara a răspuns:

Oricum toate convorbirile sunt inregistrate... suna la Vodafone si cere convorbirea.

funda?

| InTheAir explică:

Nu ma complic cu cei de la Vodafone. Se poate inregistra pe telefon. Pe mine aia ma interesa, cum se face.