| RendezJohny a întrebat:

Cum se poate pune imagine de fundal pe Youtube?
Incarc un video apoi vreau sa adaug o imagine de fundal
Subliniez ca incarc de pe Telefon ( Android )

4 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Se numește pictogramă pentru video, in engleză thumbnail. Folosește YouTube Studio ca aplicație și de acolo dai editare thumbnail. Ca sa faci asta trebuie sa ai un cont de YouTube verificat (cu nr de tel / mail) succes.

| RendezJohny explică (pentru Edw08):

Am cont YouTube verificat doar prin e-mail
Imi poti spune cum as putea sa fac sa il verific si prin nr de telefon? Si inca ceva am cam 800 de abonati intr-o luna si adunat cam 1.000.000 de vizualizari as putea deja sa generez banii?

| Edw08 a răspuns (pentru RendezJohny):

Depinde in cât timp ai făcut views alea. Îți las un link :
https://support.google.com/youtube/answer/72857?hl=ro

| Edw08 a răspuns (pentru RendezJohny):

Depinde in cât timp ai făcut views alea. Caută pe google ca aici nu mă lasa sa îți pun link. deși nu inteleg de ce. Caută pe google : monetizare Youtube.