| Argeseanu_Alina_1994 a întrebat:

Cum se poate schimba numele pe facebook?

Răspuns Câştigător
| OoRzVoO a răspuns:

Mergi la fb! dai la"acount setting " si dupa iti apare primul rand "numele" si in dreapta scrie edit, dai click pe edit apoi scrieti numele dorit la full name apoi o porecla mai jos * nu e neaparat * si mai jos ultima casuta scrieti parola si Sa schimbat numele! Numai Bine! Fundita?

| Argeseanu_Alina_1994 explică (pentru OoRzVoO):

Merci,apropo eu sunt de curand pe TPU ce faceti cu funditele?

3 răspunsuri:
| OoRzVoO a răspuns:

Poi mai nimica ne da cateva puncte si ne arata cat de activi am fost si pe cine am putut ajuta!