| User23434 a întrebat:

Cum se poate șterge grafittiul/scrisul de pe o poza? Nu am originalul, am doar cea editata în galeria de la telefon și as vrea sa știu o aplicație. Pe telefon sau pc, de preferat pe telefon.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai rabdare, se poate si cu programul de desenare Paint din Windows.
1. Deschizi poza cu Paint.
2. Cu pipeta din meniu Iei "proba" de culoare de langa scris prin click-dreapta (culoare de fundal), iar cu Radiera stergi scrisul de pe poza.
La sfarsit salvezi rezultatul.

| User23434 explică:

Au dispărut răspunsurile :/ sau cel puțin eu nu le mai vad. Nici măcar nu le citisem

| Miksha a răspuns (pentru User23434):

Uite un screenshot cu toate raspunsurile pana acum (ai zis ca nu le vezi asa ca...) https://imgur.com/a/BqKR4lJ

| Geomire a răspuns:

Descărca Remover de pe play store

| Mih78585667 a răspuns:

Photo director sau daca vrei să-mi dai poza pe Instagram sau messenger ți-o editez eu dar depinde de scrisul ăla cu nu toate pozele se pot edita foarte bine

| Ucv_Denis_2001 a răspuns:

In caz ca poza e editata cu snapchat-ul o poti remedia tot cu snap-ul iar in caz ca nu e, incearca cu photoshop