| BBiiiaa a întrebat:

Cum se pot descarca aplicatii din Google Play pe telefon, utilizand computerul? Prima oara am descarcat o aplicatie prin telefon si cand am incercat sa descarc prin PC, am conectat telefonul, am ales aplicatia si mi-a aparut"Felicitari, aplicatia se va instala." si cu toate astea nu a aparut nimic pe telefon.

Răspuns Câştigător
| Madeline33 a răspuns:

Cu APK Downloader. http://apps.evozi.com/apk-downloader/
Urmezi gidul cu mare atentie si-ar trebui sa mearga. E putin cam complicat dar merita.
Merge doar pe Chrome.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aplicatiile pot fi descarcate pe calculator cu Wondershare Mobile Go.