| HubbaBubbaGirl a întrebat:

Cum se pun aplicatii pe iPhone? [ Jocuri, etc laughing ].

Răspuns Câştigător
| djandry a răspuns:

Fratilor voi astia care raspundeti aveti iphone! nu cred! iphone tau Lorin are jailbreak facut? ai cydia pe el? daca da uite aici super jocuri si aplicatii crackuite le downloadezi si le arunci in itunes http://apptrackr.org/
http://iphonecake.com/appcake/en/
daca nu ai foloseste doar Appstore... vrei sa ti arati cum faci cont free sa downl mkr alea gratis:)
mai ai intrebari just ask:)
COLEGU MAI JOS: CYDIA. INSTALLOUS JAILBREAK nu poci numele nu vb din auzite!

3 răspunsuri:
| Mellie00 a răspuns:

Foarte usor, trebuie sa-ti faci cont, dar contul ala costa cativa dolari, am incercat eu sa-mi fac! Daca vrei sa dai bani pe cont bine.asa, dupa ce iti faci cont te duci in app store si cauti ce vrei acolo, sunt aplicatii free si cu bani si melodiile din itunes la fel, tot pe bani! tongue

| adizzx a răspuns:

Cu programul iTUNES sau mai exista si programele gratuite dupa ce faci jeckbrail se numesc cintia si instalus(atentie daca faci jackbrail pierzi garantia)

| talpaiute_7072 a răspuns:

Aplicatiile le descarci din Appstore direct de pe telefon daca esti conectat la internet.
Multe aplicatii sunt gratuite, dar cele mai bune sunt de obicei pe bani. Nu sunt scumpe, multe sunt la 0.79 Euro centi.