| LLL2 a întrebat:

Cum se pune in functiune microfonul de la camera web?

Răspuns Câştigător
| Owakey a răspuns:

Bună!

Păi dacă ai cumpărat camera web acum, uită-te peste instrucţiunile din cutie. Dacă e veche, specifică modelul şi producătorul şi îţi voi da mai multe detalii.

Baftă!

| LLL2 explică (pentru Owakey):

Modelul e Creative.

2 răspunsuri:
| Blagandrey a răspuns:

Salut! de obicei la microfonul de la web porneste singur sa spun asa daca nu merge cand suni pe cine pe mess de exemplu cauti la setari de pe fereastra cu care vorbesti si pui la microfon webu pe care il ai de ex"web logitec microfone ". Sper ca ai inteles.