| 8paulica a întrebat:

Cum se sterg fisiere de pe cd cu nero 7 ultra edition? fundiza

4 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Fişiere poţi şterge cu opţiunea "Burn", dar acest lucru îl poţi face doar atâta timp cât CD-ul este reinscriptibil.

| adriangabor92 a răspuns:

Nu se pot sterge de pe cd cu orice nero le-ai face. se pot sterge doar daca le copiezi de pe cd in calculator

| Alex_2741 a răspuns:

Nu merge straight face cine te-a invatat pe tine laughing))

Nu o sa poti sa stergi never un fisier dupa un CD/DVD o data ce le-ai pus pe el. Doar daca nu ai un RW adica Re Write

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cd/dvd-ul trebuie sa fie rewritable ca sa poti sterge fisiere de pe el.in caz ca e asigurate ca nu a fost inchis