| LoLy_3762 a întrebat:

Cum se sterge istoricul de pe mozila firefox?

5 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Buna!

Apesi Ctrl-Shift-Del si voila... apoi alegi ce vrei sa stergi si de cand. Te descurci.

Pa, pa.

| ronin33dan a răspuns:

Te duci in Tools, de acolo selectezi Clear Recent History, se va deschide o fereastra si da-i click la tabul acela pentru a selecta Every thing.Succes!

| Gizăz a răspuns:

Tools>Clear Recent History şi de acolo alegi ce să ştergi şi pe ce perioadă de timp.

| Ruxiii a răspuns:

In bara de sus ai istoric dai click si iti apare o lista si undeva scrie "arata tot istoricul" dai click si dupa ai adresele accesate. Dai click o singura data pe adresa care vrei sa o stergi si dupa apesi butonul "delete" de deasupra sagetilor tastaturii. Sper ca ai inteles.

| Abcfunny a răspuns:

Dai clic dreapta pe ce site vrei sa stergi --->> dai "sterge/delete" sau "uita totul despre aceasta pagina"