| anonim_4396 a întrebat:

Cum se sterge o conversatie de pe mess de pe telefon? am un Samsung galaxy s3 mini. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Ai dat pe butonul acela de optiuni(din stanga)? Trebuia sa-ti apara acolo si optiunea sa stergi conversatia...sau ar trebui sa-ti apara un cos de gunoi undeva sus sau o casuta goala in dreptul fiecarei conversatii unde bifezi ce vrei sa stergi.Nu stiu exact, fiecare telefon e diferit...

| nospacebar a răspuns (pentru Bondarel99):

Multumesc! Am reusit sa le stergwinking

2 răspunsuri:
| MCG a răspuns:

Intri la conversations in pagina principala si de acolo stergi...(cabd folosesti site-ul si nu aplicatia)