| AnNaa67 a întrebat:

Cum se sterge un album de pe facebook? Dar o poza?

Răspuns Câştigător
| Anyta98 a răspuns:

Intri la "Editeaza album" si vezi ca in dreapta sus este cosulet de gunoi big grin dai clic pe el si vei sterge albumul.

4 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Intri in album si deasupra de poza scrie editeaza albumul si intri acolo si acolo gasesti si cosul de gunoi sa le stergi.

| AnNaa67 explică:

In stanga imi apare ca mi-a raspuns dannys, dar aici vad ca nu.

| 766544 a răspuns:

Este foarte usor intri la album si vezi ca scrie Editează albumul si dai pe cosul de gunoi si gata happy

| monimonihhh a răspuns:

O poza : la bara de jos, neagra, cand dai full schrean la poza scrie sterge, parca