| ed23tm a întrebat:

Cum se transfera credit pe cosmote?

5 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

*444*valoare credit*076XXXXXXX#
se confirmă cu
*444*parolă#
Parola reprezintă ultimele 6 cifre din CNP.

| mikkhhell a răspuns:

Daca sim-ul este prepay: *444*valoarea de transfer*nr cosmote caruia vrei sa-i transferi credit# tasta apel, dupa care trebuie confirmata comanda prin: *444*1# tasta de apel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*444*nr euro tr 1 2sau3*nr telefon#

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care aveti un cod cosmote folosibil pe care nul vreti cau cine are sa-mi dea imprumut un euro va rog mult vil dau inpoi pls va roooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooog mult id dulcikdya vb si mi-l dati va rog

Răspuns utilizator avertizat