| dana_8812 a întrebat:

Cum se trimit poze prin skipe, ca l-am instalat acum si nu e ca la yahoo

6 răspunsuri:
| ForteGames a răspuns:

Ai auzit de "darg and drop" adica trage si lasa!? E merge crede-ma! tongue

| Bibu_2231 a răspuns:

Există mai multe modalităţi de a începe un transfer de fişiere. Aveţi posibilitatea să glisaţi un fişier direct pe un contact care este online. Puteţi de asemenea să faceţi clic dreapta pe un contact online şi selectaţi Send files. Într-un multi-chat puteţi trimite un fişier tuturor participanţilor de către clic pe fişierul Send all buton. Skype apoi vă permite să selectaţi un fişier pentru a trimite. Destinatarul va trebui să accepte transferul pentru ca aceasta să înceapă. Puteţi trimite numai fişiere contactelor care v-au autorizat.

| BisUltras a răspuns:

Mergi pe persoana dorita sus la conversatie dupa la trimite si dupa la fisier :*

| ♥♥♥S!m0n!k99♥♥♥ a răspuns:

Există mai multe modalităţi de a începe un transfer de fişiere.

| seamus a răspuns:

Pe pagina de convorbire cu persoana este setarea 'tools' apoi 'send file' ceva de tipul acesta... happy

| Paun_Ana_1951 a răspuns:

Cum se trimit poze prin skype