| NuStiuCeNumeSaPunFrate a întrebat:

Cum setez la canalul de Youtube sa nu se vada numarul de abonati? Am vazut ca la unele canale nu apare numarul de abonati. Scrie doar abonează-te. Cum pot sa fac si eu?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la setati poti seta ca numarul de abonați sa fie vizibil doar pentru tine.

| iRumbaB0 a răspuns:

Trebuie să te duci la canalul tău și apeși unde scrie „setări" și apesi acolo la „arată numărul de abonați". Îți va da dacă să fie vizibil sau nu și tu pui colo.
Eu așa am făcut și mi-a mers.