| zyrkon a întrebat:

Cum setez la nokia 5230 unde sa se salveze fisierele trimise prin bluetooth ca mi l-e salveaza si in card si in memoria interna
si cum pot da volumul mai tare stiu ca cu egalizator dar nu merge. fundoibig grin

Răspuns Câştigător
| zyrkon explică:

La muzica ar trebui sa mearga direct din player ...asta daca nu mai are ceva setari in audio... mi s-a intamplat si mie sa imi mearga muzica prea incet in playerul telefonului dar nu am reusit sa ii fac nimic deoarece atat stia telefonul.bineinteles eu voiam ceva mai tar. ceva asemanator boxelor de acasa laughing

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Cauta bine in el caci il poti seta sa salveze in memoria interna sau in card.
Undeva in setari telefon sau la memorie...
eu am n73 si imi salva pozele tot aiurea pana am intrat in setarile ap foto de am dat directive.
Trebuie sa te joci putin cu telefonul sa aflii toate chicitele lui tongue
volum la ce? la sonerie, la muzica?
Sa il porti sanatos tongue

| zyrkon explică:

La muzica daca se poatebig grin