| sindeiu a întrebat:

Cum setez parola statica la card?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi luni la bancă si întreaba i pe aceia.

| cfrtobias a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Asta e un troll, ieri dadea virusi cu link

| sindeiu explică (pentru cfrtobias):

Adica doar am trimis linkul de la site ul bcr din cauza asta crezi ca are virusi?

| cfrtobias a răspuns (pentru sindeiu):

Nu minti ca ai dat link virusat si ai zis ca e video parca happy

| darrio2007 a răspuns (pentru cfrtobias):

Era ceva de la eMAG. Dar nu se deschidea. Atat l-a dus capul.

| cfrtobias a răspuns (pentru darrio2007):

Ieri era un link dar nu de la eMAG si era virusat, si am raportat postarea si a sters TPU sau el, https://prnt.sc/1zc5hjg asta era

| cfrtobias a răspuns (pentru darrio2007):

Https://www.urlvoid.com/scan/oke.io/ apare ca are in site Engine Result Details
Favicon SCUMWARE Detected View More Details
Favicon ThreatLog Detected

| sindeiu explică (pentru cfrtobias):

Bro daca dai pe link iti scrie ca este sigur si e si siteul criptat iti apare sus lacatul