| anamaria82726 a întrebat:

Cum setez pe Facebook sa pot primi mesaje de la oricine? Acum ma lasa doar de la lista de prieteni si am nevoie sa schimb

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu poti seta asta pentru ca e un mecanism care previne spam-ul.

| anamaria82726 explică (pentru Wr3nch):

Ba da se poate. Si iti apare la request. Doar ca pe contul asta nu le apare acolo ca pot sa imi dea mesaj. Mai intai cerere. Si am nevoie sa se poate pentru job

| nicu991 a răspuns:

Atunci cand o persoana pe care n-o ai in lista de prieteni pe Facebook iti va trimite un mesaj, vei primi o notificare 'Message Requests', daca o aprobi, vei putea conversa cu persoana respectiva.

| anamaria82726 explică (pentru nicu991):

Da dar doar cei care ma au la prieteni imi pot da orice fel de mesaj cum am zis.

| nicu991 a răspuns (pentru anamaria82726):

Zi-mi in privat Facebook-ul tau sa iti dau un mesaj de test.

| anamaria82726 explică (pentru nicu991):

Nu se poate da mesaj.